You are hereKuchnia marzeń - zatroszcz się o jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twym domu

Kuchnia marzeń - zatroszcz się o jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twym domu


By admin - Posted on 22 August 2014

Widzieliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak przygotować dom na sprzedaż? Prowadząca go stylistka wnętrz Ann Maurice to mistrzyni w swym fachu. Podczas swojej wizyty proponuje to i owo przemalować, dostawić finezyjny mebelek. Szczególnie dużo czasu przeznacza mimo to na kuchnię. Małe zmiany, a cena nieruchomości wzrasta nawet o dziesięć procent.
Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia jest sercem domu. I Ann pokazuje, że to prawda, wszak to tutaj zazwyczaj skupia się dobra energia i serdeczna atmosfera.Dekoracje kuchenne
Autor: Danny Bollinger
Źródło: http://www.flickr.com
Kuchnia to przede wszystkim meble, które w głównej mierze podkreślają jej charakter. Na które meble się zdecydować? To prawda, każdy z nas może wybrać ofertę sklepu i pokusić się o gotowe meble, jednak aby odczuć większą satysfakcję z racji brania udziału w projekcie i powstawaniu mebli kuchennych, wybierzmy kuchnia na wymiar Wrocław. Tego typu rozwiązanie jest faktycznie nieco droższe, jednak w stu procentach spełniającym nasze potrzeby. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć odpowiednio zagospodarowany każdy kąt czy lukę. Nie będzie nam dane niepokoić się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce między kuchenką a zlewozmywakiem.


Należałoby ujrzeć ożywienie Ann, gdy podczas prac ujawnia ukryty pod paroma warstwami farby piękny dąb na frontach szafek. Wymaga aby drewno oszlifować, zabejcować i zabezpieczyć. Uważa, że naturalne materiały są najlepsze i w nieskończoność można je odrestaurowywać! Dlatego warto posiadać drewno w kuchni.

Kuchnia tradycyjna lub utrzymana w sielskim stylu to klimat ciepły i przytulny (url). Atmosferę tworzą drewniane szafki, jako materiał naturalny oraz obiekty, mające swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i na pewno poświęcimy chwilę na degustację przysmaków domowej kuchni.
Jeśli jednak wolimy bardziej idące z duchem czasu pomysły, wybierzmy kuchnie na wymiar w jak najprostszej formie. Są osoby, które w związku z trybem życia jak i znikome zamiłowanie do gotowania bardzo dobrze czują się między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jednolitymi, gładkimi drzwiczkami szafek. Kuchnia w takiej odsłonie to proste, ale doskonałe rozwiązanie dla każdego!

O pozostałych typach mebli dowiesz się więcej na tej witrynie.