You are hereElektronika jest w stanie z sukcesem sprawować pieczę nad ładem na osiedlowych terenach aquaparków

Elektronika jest w stanie z sukcesem sprawować pieczę nad ładem na osiedlowych terenach aquaparków


By admin - Posted on 30 October 2014

Rozbudowane kompleksy budynków, które proponują usługi dla obywateli Polski i obywateli innych krajów, takie jak pensjonaty spa, sklepy o dużej powierzchni, czy wypożyczalnie sprzętów narciarskich w górach, nie są w stanie obyć się bez odpowiedniej organizacji swojej pracy. Przy atrakcyjnej i sporej propozycji wykorzystywany kiedyś papier dzisiaj nie zdaje już egzaminu z oceną wyróżniającą.


Autor: Tatrzańska Łomnica Zimowy Park D
Przedsiębiorstwa z branży informatycznej tworzą nowe, prekursorskie rozwiązania, które usprawniają pracę we wspomnianych wcześniej miejscach. Tak zwany system wypożyczalni trafił także na podmiejskie baseny.

Osoby, które charakteryzuje zintensyfikowana aktywność fizyczna oraz słuchacze niektórych kierunków (pożarnictwo, wychowanie fizyczne) każdą niezajętą chwilę przeznaczą na uprawianie sportu. Kto kocha spędzać czas nad jeziorem, w październikowe i styczniowe popołudnia uda się do aquaparku. Po dotarciu na miejsce na pewno zauważy pachnące farbą, eleganckie szafki basenowe. Na czas kąpieli można w nich umieścić rzeczy osobiste: zegarki, dowody osobiste, portfele, złote kolczyki czy kobiece plecaczki. To najlepszy sposób przechowywania, który ochrania nasz dobytek przed wścibskim wzrokiem i rękami wszędzie się czających złodziei.

Nowoczesne kompleksy pływackie nieczęsto oferują tylko i wyłącznie same kąpiele w letniej wodzie czy możliwość użytkowania zjeżdżalni. Poza tym można jeszcze udać się do sauny, na fitness i do centrum rozrywek. System wypożyczalni będzie obejmował również te miejsca. Zainkasuje płatności klientów, przyjmie rezerwacje, wydrukuje cenniki i oczywiście będzie sprawował pieczę nad ilością wypożyczonych czepków pływackich i strojów kąpielowych. To duże ułatwienie organizacyjne w sytuacji, kiedy na basenie pojawi się zespół wycieczkowiczów z osiedlowego technikum albo miłośników sportów wodnych z dalekiej wioski. Wówczas nieoceniony staje się elektroniczny system kontroli dostępu, który zapewnia bezpieczeństwo i ogranicza przestępczość w obiekcie.

Szafki basenowe będą również potrzebne w państwowych uzdrowiskach rehabilitacyjnych, a konkretniej w miejscach, gdzie do zabiegów wykorzystuje się wody lecznicze. Kuracjusze, którzy na stałe mieszkają w uzdrowisku, swoje przedmioty osobiste zostawią w pokoju. Jednak rekonwalescenci dojeżdżający na leczenie upominają się o szafki. System wypożyczalni tutaj obowiązkowy raczej nie będzie. Każdy musi zorganizować sobie chociażby niewielką część wyposażenia na własną rękę, a rozliczenia dokonywane bywają na recepcji, a poza tym gros pacjentów korzysta z wodnych luksusów całkiem za darmo.